Bu gün UEFA Avropa Liqasında 3-cü təsnifat mərhələsinin bütün iştirakçıları bəlli olacaq.
Simsar.az xəbər verir ki, “İnter” və “Neftçi”nin də mübarizə aparacağı oyun günündə daha 37 matç baş tutacaq.
Günün proqramını təqdim edirik:
17:30. “Şaxtyor” (Qazaxıstan) - “Atlantas” (Litva)
İlk oyun – 0:0
18:30. “Hapoel” (Beer-Şeva, İsrail) - “Split” (Xorvatiya)
İlk oyun - 1:2
20:30. “MüPA” (Finlandiya) - “Dinamo” (Belarus)
İlk oyun – 0:3
21:30. “Omoniya” (Kipr) - “Buduçnost” (Monteneqro)
İlk oyun - 2:0
21:00. “Krasnodar” (Rusiya) - “Kalev” (Estoniya)
İlk oyun - 4:0
21:00. “Hoqesun” (Norveç) - “Sarayevo” (Bosniya və Herseqovina)
İlk oyun – 1:0
21:00. “İnter” (Azərbaycan) - “Elfsborq” (İsveç)
İlk oyun – 1:0
22:00. “Esbyerq” (Danimarka) - “Kayrat” (Qazaxıstan)
İlk oyun - 1:1
22:00. “Zimbru” (Moldova) - MOİK (Bolqarıstan)
İlk oyun - 1:1
22:00. “Şaxtyor” (Belarus) - “Derrri Siti” (İrlandiya)
İlk oyun – 1:0
22:00. “Vaduts” (Lixtenşteyn) - “Rux” (Polşa)
İlk oyun – 2:3
22:00. “Çixura” (Gürcüstan) - “Bursaspor” (Türkiyə)
İlk oyun - 0:0
22:00. AİK (İsveç) - “Linfild (Şimali İrlandiya)
İlk oyun - 0:1
22:00. “Slovan” (Çexiya) - “Koşitse” (Slovakiya)
İlk oyun - 1:0
22:00. “Tromse” (Norveç) - “Vikinqur” (Farer adaları)
İlk oyun - 0:0
22:00. "Flyamurtari" (Albaniya) - “Petrolul” (Rumıniya)
İlk oyun - 0:2
22:00. “Qrödiq” (Avstriya) - “Çukariçki” (Serbiya)
İlk oyun - 4:0
22:00. “Lex” (Polşa) - “Nomme Kalyu” (Estoniya)
İlk oyun - 0:1
22:00. “Höteborq” (İsveç) - “Dyor ETO” (Macarıstan)
İlk oyun - 3:0
22:30. “Spartak” (Trnava, Slovakiya) - “Zestafoni” (Gürcüstan)
İlk oyun - 0:0
22:30. “Zarya” (Ukrayna) - “Laçi” (Albaniya)
İlk oyun - 3:0
22:30. “Hapoel” (Təl-Əviv, İsrail) - “Astana” (Qazaxıstan)
İlk oyun - 0:3
22:30. “Qroningen” (Hollandiya) - “Aberdin” (Şotlandiya)
İlk oyun - 0:0
23:00. “Zavişa” (Polşa) - “Zulte-Varegem” (Belçika)
İlk oyun - 1:2
23:00. “Asteras” (Yunanıstan) - “Rovaniemi” (Finlandiya)
İlk oyun - 1:1
23:00. “Voyvodina” (Serbiya) - “Trençin” (Slovakiya)
İlk oyun - 0:4
23:00. “Sliqo Rovers” (İrlandiya) - “Rusenborq” (Norveç)
İlk oyun – 2:1
23:15. “Hayduk” (Xorvatiya) - “Dandalk” (İrlandiya)
İlk oyun - 2:0
23:30. “Ferentsvaroş” (Macarıstan) - “Riyeka” (Xorvatiya)
İlk oyun - 0:1
23:30. “Şiroki Briyeq” (Bosniya və Herseqovina) “Mlada Boleslav” (Çexiya)
İlk oyun – - 1:2
23:30. "Koper" (Sloveniya) - “Neftçi” (Azərbaycan)
İlk oyun - 2:1
23:30. “Dioşdyor” (Macarsıtan) - “Liteks” (Bolqarıstan)
İlk oyun - 2:0
23:30. “Yaqodina” (Serbiya) - ÇFR (Rumıniya)
İlk oyun - 0:0
23:30. “Nova Qoritsa” (Sloveniya) - “Molde” (Norveç)
İlk oyun - 1:4
23:45. “Kruzaders” (Şimali İrlandiya) - “Brommapoykarna” (İsveç)
İlk oyun - 0:4
23:45. “Sent-Conston” (Şotlandiya) - “Lütsern” (İsveçrə)
İlk oyun - 1:1
00:05. “Sankt-Polten” (Avstriya) - “Botev” (Bolqarıstan)
İlk oyun – 1:2
00:15. “Hafnarfyordur” (İslandiya) - “Neman” (Belarus)
İlk oyun – 1:1
00:15. “Styarnan” (İslandiya) - “Mozervell” (Şotlandiya)
İlk oyun – 2:2